O NÁS

Základní složení kapely

Iva Misařová
Iva Misařová

Iva Misařová

vedoucí kapely, akustická mandolína, elektrická mandolína a všechny ty řeči kolem

Vedoucí, zvaná Mandolínka, urputná jak mandelinka. Také se nedá přehlasovat a s mandolínou by nejraději i spala. Můžete jí také vidět v druhém souběžném projektu Zpívánky Nymburk.

Vlastimil Dymáček
Vlastimil Dymáček

Vlastimil Dymáček

baskytara, příležitostná foukací harmonika, zpěv

Baskytarista příchozí na inzerát, a přestože ve své kapele Druhá míza country nelení, stal se nosným pilířem naší "Vrzavky". Pro jeho mírnou povahu, vzhled a kladné vlastnosti je zván Abbé. Z jakého kláštera jej pro večerní basování vyobcovali, jsme doposud nezjistili a Abbé o tom i nadále mlčí.

Radek Rychecký
Radek Rychecký

Radek Rychecký

akustická kytara a zpěv

Jak vidno z fotky, potulný a zasněný kovboj. Jeho melancholický pohled se změní ve chvíli, kdy po urputném pitvání skladeb přesvědčuje kapelu o správnosti svých myšlééének a má při ruce vždy pádné důkazy.

Tereza Rychecká
Tereza Rychecká

Tereza Rychecká

zpěv, ukulele, tamburína

Náš nejmladší pěvecký talent. Terka je přímou copatou odnoží toulavého kovboje Radka. V současnosti začala skládat vlastní písničky, takže přináší do kapely nový svěží vítr.


Občasní hosté

Kristýna Revajová
Kristýna Revajová

Kristýna Revajová

akordeon, flétny, tamburina, dřívka a hlavně zpěv

Vyznačuje se klidnou a přátelskou povahou. Svým hudebním sluchem pozná kdejakou chybičku, kterou přejde úsměvem se sarkastickým "Chichi", a proto jí říkáme"Kiki". Bohužel studium  jí v současné době neumožňuje s námi hrát na všech akcích.

Roman Stehlík
Roman Stehlík

Roman Stehlík

housle a občasný doprovodný zpěv

Univerzální houslový hráč, který umí velmi dobře improvizovat. Vždy má mnoho dobré nálady, kterou rád rozdává. Můžete ho tak zahlédnout v několika spřízněných kapelách.

Jiří Váňa
Jiří Váňa

Jiří Váňa

housle

Výborný houslista, který si k nám občas zaskočí ze své domovské kapely Pístecká duna.

Petr Bělka

baskytara, zpěv

Další náhradní basák, který rád zaskočí v případě potřeby. Zahlédnout ho můžete v kapele Fortuna 77 nebo v kapele Pístgrás.

Luboš Miřatský
Luboš Miřatský

Luboš Miřatský

baskytara

Když nemůže náš dvorní basák, Luboš je ochotný za něho zaskočit a zahrát si s námi. Pokud ovšem zrovna nezvučí pro kouřimské divadlo Mrsťa Prsťa.


Zvukař

Michal Hrbáček
Michal Hrbáček

Michal Hrbáček

Nejdůležitější člen kapely, který ale nestojí mezi námi na pódiu. Musí být na placu první a odjíždí jako poslední.

Zpočátku hrál v kapele na kytaru, nyní se stará o skvělý zvuk kapely. U kytary ho ale nadále můžete vídat v souběžném projektu Zpívánky Nymburk.